23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ ۱۱:۱۵:۲۰
کد مطلب:  TuNyK05w
با گذشت یک روز از آغاز سال جدید :
369 هزار نفر روز اقامت در پایگاه های اسکان آموزش و پرورش ثبت شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : با گذشت یک روز از آغاز سال جدید در طرح اسکان زائرین فرهنگی در استان 369 هزار و 123 نفر روز اقامت در پایگاه های اسکان آموزش و پرورش ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، دکتر سیدجواد حسینی بااشاره به مطلب فوق افزود : از روز 26 اسفندماه طرح اسکان نوروزی زائرین فرهنگی در پایگاه های این اداره کل آغاز شده است و تلاش کردیم در این مدت خدمات مطلوبی را به زائرین بارگاه نورانی امام هشتم(ع) در شهرستان های مختلف استان ارائه کنیم.

وی افزود : در حالی که تنها بیش از24 ساعت از آغاز سال 1395 می گذرد تا این لحظه بیش از 369 هزار و 123 نفر روز اقامت در یک هزار و 171 اتاق درنظرگرفته شده اسکان داده شده اند که در مجموع شاهد اسکان یافتن حدود 105 هزار و 122 نفر از مسافرین در پایگاه های اسکان آموزش و پرورش خراسان رضوی بوده ایم.

مدیر کل اموزش وپرورش استان خراسان رضوی وجود بارگاه منور رضوی را منبع فیض وبرکت و عنایت خواند وافزود: خراسان رضوی به لحاظ وجود بارگاه منور رضوی یکی از مهمترین مقاصد سفر محسوب می شود ودرنوروز 94 نیز خراسان رضوی ومشهد مقدس یکی از سه مقصد اصلی سفرهای نوروزی زائرین فرهنگی بود ودر نوروز 94 نیز برنامه های مناسبی درجهت تسهیل اسکان، تجهیز وتکمیل امکانات وارتقای سطح کیفی، تسریع درپاسخگویی وتوجه وتمرکز برتکریم زائران فرهنگی امام رئوف صورت گرفته است.

دکتر حسینی همچنین گفت: پشتیبانی ونظارت بر کیفیت خدمت رسانی توسط 48پایگاه اسکان در سطح استان فعال صورت می گیرد که 9پایگاه با عنوان پایگاه ثامن در مشهد مقدس فعالیت می نمایند.

غلامرضا نجاتی مهر دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش استان هم گفت :در مجموع 1136مدرسه طرح اسکان برای میزبانی از زائران فرهنگی امام رضا(ع) ومیهمانان نوروزی خراسان رضوی آماده وتجهیزشده است.

 

به اشتراک بگذارید :