23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ ۱۰:۰۹:۳۷
کد مطلب:  828165
برگزاری آیین بزرگداشت روز جانباز

آیین بزرگداشت روز جانباز و تقدیر از جانبازان فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن نمازخانه این اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن  تبریک و گرامی داشت اعیاد بزرگ شعبانیه ، گفت: وقتی از امام حسین (ع) و حضرت عباس سخن می گوییم یعنی یک اراده درونی باید در ما شکل گیرد که حسینی شویم و سیره این بزرگان  را راه زندگی مان قرار دهیم  و این اراده مهمترین چیزی است که باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم .

وی با اشاره به اینکه برای اعمال ، کردار و رفتار ماست که عینیت می بخشد به اینکه در مسیر حرکت امام حسین (ع) و حضرت عباس قرار گرفته ایم یا نه ، تاکید کرد: قرار گرفتن در سیره این بزرگان به ما می آموزد که چگونه باید به عنوان یک مسلمان و پیرو اهل بیت در جامعه و زندگی فردی خود نقش ایفا کنیم و ارتباط هایمان در مسیر درست شکل گیرد.

صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تحریم های ظالمانه و احمقانه آمریکا بر علیه ایران و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران ، تصریح کرد: باید با انسجام بیشتر در کنار یکدیگر و از بین بردن فاصله ها در برابر تمامی دشمنانی که خصومت در برابر انسانیت دارند ،بایستیم .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مسولین باید گاهی کمتر حرف بزنند و بیشتر به سخنان مردم گوش دهند تا بتوانند به مشکلات مردم رسیدگی کنند و دردی از دردهای آنان را درمان کنند.

گفتنی است در این مراسم از جانبازان فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :