0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۱۴:۲۵:۴۹
کد مطلب:  827783
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رضایت و تکریم ارباب رجوع اولویت اصلی کار

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین معرفی سرپرست اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: رضایت و تکریم ارباب رجوع باید اولویت اصلی کار قرار گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین معارفه محمد عباسی علایی سرپرست اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : حوزه راهبری مکاتبات  و اسناد، زمینه ی  توانمندسازی کارکنانی که مستعد رشد و توسعه می باشند را فراهم می سازد .

وی با اشاره به اینکه کارکنان هر سازمانی باید در جهت  توانمند شدن به رشد و توسعه فردی خود اهتمام ورزند ،تاکید کرد: یادگیری و کسب علم و تجربه  منوط به سال اول خدمت و یا آخر خدمت نمی باشد و تا آخرین لحظات خدمت  نیز می توان به کسب علم و دانش پرداخت.

بهارلو تصریح کرد: با ایجاد فضای مودت و همکاری در محیط کار باید در جهت جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع کوشید .

در ادامه علایی سرپرست اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: این اداره به عنوان پل ارتباطی با ادارات و سازمان های  دیگر، قلب تپنده یک سازمان است و دقت، انضباط کاری، آموزش و تکریم ارباب رجوع در اولویت کاری می باشد.

گفتنی است در این آیین از زحمات صلاح الدین آدینه وند رئیس اسبق اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ها تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :