28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ ۱۳:۱۷:۱۷
کد مطلب:  826453
پیام تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از عوامل برگزاری ستاد اسکان فرهنگیان استان

 

من لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق

پس از حمد وسپاس خداوند مهربان ودرود وصلوات بر محمد وآل محمد وتبریک سال نو،

نوروز همواره عرصه سفر است و این  سفر  نمادی  از رابطه زیبای روح انسان با طبیعتی است که از پس یک زمستان سرد، مژده بهار آورده و صدای زندگی  را در گوش زمان زمزمه کرده است و آنانکه مسافرین را استقبال و همراهی می کنند پیام آوران  امید و محبتی هستند ، که با همت ستودنی ، مهربانی را وقف هموطنان خود کرده و حلاوت خدمت به دیگران را بر لذت در کنار خانواده بودن و استراحت نوروزی ارجح دانسته و متعهدانه و با تلاش بی وقفه در مسیر تسهیل سفرهای نوروزی اقدام  می نمایند.

گرچه این مهربانی و مهراندیشی  با هیچ کلمه ای قابل تقدیر نیست و فقط نگاه ویژه خداوندی و لطف اوست که پاداشی شایسته برای این بزرگواران خواهد بود لکن برخود لازم می  دانم بر همت استوار همه دست اندرکاران ستاد اسکان  نوروزی استان میهمان نواز اصفهان آفرین گفته و از تلاش های اثرگذار این عزیزان برای ایجاد زمینه سفری آسوده و شادی آفرین برای تک تک مسافران، به ویژه همکاران ارجمند فرهنگی، تقدیر و تشکر نمایم .

امید می رود با توجه به اهمیت جایگاه خدمات رسانی به مسافرین نوروزی و تاثیر آن در  فرهنگ و نشاط جامعه روز به روز شاهد ارتقاء این خدمات در آینده  باشیم.

خواهشمند است مراتب تقدیر وتشکر اینجانب را به کلیه همکاران ستاد اسکان مسافرین نوروزی آن ناحیه/منطقه/شهرستان ابلاغ فرمایید.

توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام تعلیم وتربیت کشور عزیز اسلامیمان از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :