0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ ۱۴:۳۶:۱۹
کد مطلب:  825425
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
پذیرش 47 هزار و 884 نفر روز مسافر در شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از پذیرش 47 هزار و 884 نفر روز مسافر در نوروز 98 در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان با اشاره به استقبال فرهنگیان عزیز از مراکز اسکان نوروزی شهرستان های استان تهران در نوروز 98 ، اظهار داشت: نوروز امسال 47 هزار و 884  نفر روز مسافر در مراکز اسکان شهرستان های استان تهران پذیرش شده اند.

وی ادامه داد: 17 هزار و 785 نفر در قالب 4 هزار و 940 خانواده فرهنگی در سفرهای نوروزی در سال 98 درشهرستان های استان تهران پذیرش گردیده اند .

بهارلو در پایان با اشاره به اینکه امیدواریم همکاران من در شهرستان های استان تهران توانسته باشند لحظات خوش و خاطره انگیزی را برای مسافرین محترم نوروزی در سال 98 فراهم اورده باشند ، تصریح کرد: توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان عزیز  و فراهم نمودن محیطی ایمن و با آرامش در دستور کار جدی ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان های استان تهران بود چرا که بر این باور هستیم که معلمین و فرهنگیان عزیز شریان های اصلی توسعه در هر جامعه ای می باشند و در راستای آرامش و امنیت روحی و روانی آنان از هر تلاشی نباید مضایقه کرد.

به اشتراک بگذارید :