26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ ۱۱:۴۴:۱۷
کد مطلب:  823929
حمیدرضا شیخ الاسلام در پایان روز چهارشنبه 7 فرودین گفت:
تاکنون 225 هزار و 656نفر در ستادهای اسکان نورورزی فرهنگیان پذیرش شده اند.

حمیدرضا شیخ الاسلام صبح پنجشنبه 8 فرودین ماه ۹8 در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان با اعلام این خبر، افزود: تاکنون 225 هزار و 656نفر در قالب 54 هزارو 717 خانوار مسافر نوروزی در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان استان قم پذیرش و اسکان داده شده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، حمیدرضا شیخ الاسلام صبح پنجشنبه 8 فرودین ماه ۹8 در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان با اعلام این خبر، افزود: تاکنون 225 هزار و 656نفر در قالب 54 هزارو 717 خانوار مسافر نوروزی در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان استان قم پذیرش و اسکان داده شده اند.

شیخ الاسلام با بیان اینکه عوامل اجرایی باید حس خلق و مهمان نوازی را برای مهمانان استان در دستور کار خود قرار دهند، افزود: تاکنون استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی به ترتیب بیشترین بازدید را از استان قم داشته اند.

وی اظهار داشت: تاکنون نواحی  یک، دو، سه و چهار به ترتیب بیشترین آمار پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی را در استان به خود اختصاص داده اند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 600 نفر از عوامل اجرایی ستادهای اسکان در استان امر خدمت رسانی مهمانان را به صورت شبانه روزی انجام‌می دهند، گفت: با توجه به هشدارهای ستاد مدیریت بحران و تاکیدات استانداری در خصوص بارش های سیل آسای اخیر برای اسکان مهمانان نوروزی در استان قم تمهیدات لازم صورت گرفته است.

به اشتراک بگذارید :