25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ ۱۲:۴۰:۲۳
کد مطلب:  823614
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم:
سیلی سرد سیل بر دل ایرانیان فراموش شدنی نیست.

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم درخصوص ابراز تاسف از حادثه تلخ و ناگوار سیل در استان های کشور به ویژه گلستان و شیراز

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در پیامی ضمن ابراز تاسف از حادثه تلخ و ناگوار سیل در استان های کشور به ویژه گلستان و شیراز و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز برای خانواده های بازماندگان آرزوی صبر جمیل و برای سفر کردگان به دیار باقی علو درجات را مسئلت نمود.
 به گزارش اداره کل آموزش و پرورش استان قم حمید رضا شیخ الاسلام در حاشیه بازدید از مدارس اسکانی استان در گفت‌وگو با جمعی از همکاران فعال در ستادهای پذیرش از آنان خواست تا شرایط مطلوب و ویژه تر اسکان مسافرین عزیز را بدون هیچگونه اطاله وقت فراهم و زمینه آرامش آنان را بیشتر و بهتر نسبت به گذشته فراهم آورند.
 وی همچنین تصریح کرد:مدیران و مدیریاران عزیز با توجه به وضعیت جوی نامناسب هوا نسبت به رفع مشکلات احتمالی در مسیرهای آب رو اقدام و از خسارات و تلفات احتمالی جلوگیری نمایند.
وی  با بیان اینکه آموزش و پرورش استان قم آمادگی  جمع آوری کمک های دانش آموزی و فرهنگی برای هموطنان و آسیب دیدگان سیل  اخیر را دارد تصریح کرد: اقدامات انسان دوستانه هموطنان عزیز به ویژه فرهنگیان گرانقدر در استان جهت کمک به هم  آسیب دیدگان سیل اخیر قابل ستایش و تقدیر است که هیچگاه فراموش نخواهد شد.
وی در پایان با تاکید بر اینکه تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری پذیرش زایرین عزیز ادامه خواهد داشت بر نقش اساسی آموزش و پرورش در میادین خدمتگزاری به سایر هموطنان در شرایط سخت و ناگوار تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :