23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۹:۲۲:۳۰
کد مطلب:  822066
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از ستاد اسکان اسلام شهر

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان ضمن تاکید بر کیفیت‌بخشی اسکان مسافران و جلب رضایت حداکثری، از زحمات تمامی اعضای مراکزاسکان آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  محمد صید لو در بازدید  از ستاد اسکان فرهنگیان ، مرکزشهدای ایران تایراسلامشهر از عوامل اجرایی این ستاد قدردانی کردوبه آنها خدا قوت گفت . وی تصریح کرد : ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به میهمانان است. در حالی که بسیاری از هموطنان در کنار خانواده هایشان روزهای آغازین سال را سپری می کنند ، برخی همکاران عزیزم خدمت به میهمانان نوروزی را در شهرستانهای استان تهران پذیرفته اند .

بنا بر این گزارش مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران درسلسله  بازدیدهای نوروزی خود از ستادهای اسکان فرهنگیان با مسئولین مراکز و شماری از فرهنگیان و میهمانان مستقر در مجموعه گفتگو کرد و از نزدیک در جریان چگونگی و کیفیت خدمات رسانی به مسافران نوروزی قرار گرفت. وی از عوامل اجرایی خواست تا تمام تلاش و توان خود را برای تکریم مسافرین و ساختن خاطره ای خوش و زیبا برای آنان به کارگیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  با اشاره به اینکه استان تهران جاذبه های فراوان گردشگری وتاریخی دارد، ادامه داد: توجه به جایگاه ومنزلت فرهنگیان ایجاب می کند که خدماتی متناسب با شأن این عزیزان به آنان ارائه شود، لذا تمام تلاش خود را می کنیم که هر ساله کیفیت اسکان آموزش و پرورش استان را در سطح قابل قبولی در مقایسه با سال گذشته افزایش دهیم تا رضایت مسافرین و گردشگران را به همراه داشته باشد.

گفتنی است اسکان نوروزی فرهنگیان و خدمات دهی به آنها تا پایان تعطیلات  فروردین ادامه خواهد داشت .

به اشتراک بگذارید :