10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۵۵:۰۰
کد مطلب:  821295
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان؛
پذیرش مسافران نوروزی 98 در پایگاه های اسکان فرهنگیان آذربایجان شرقی آغاز شد

ظهر امروز، با بازگشایی مراکز اسکان فرهنگیان استان آذربایجان شرقی پذیرش مسافران نورزی 1398 در پایگاه های ثابت و موقت آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مراسم افتتاح ستادهای اسکان فرهنگیان استاناز آمادگی دستگاه تعلیم وتربیت استان برای پذیرایی از فرهنگیان در نوروز 98 خبر داد و گفت: بدین منظور40 پایگاه ثابت و 2هزار و 29اتاق اسکان موقت در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تجهیز خانه‌های معلم را از دیگر کارهای انجام شده عنوان کرد و بیان داشت: هر کسی به این استان با عنوان فرهنگی وارد می‌شود از تمام ظرفیت‌های استان بهره می‌برد.

وی گفت: تهیه نقشه‌های گردشگری، راهنمایی مهمانان جهت بازدید از شهر تبریز، فعال نمودن چی‌پی اس برای نمایان ساختن موقعیت‌های مورد نیاز، تجهیز نمازخانه‌ها و استقبال از مهمانان فرهنگی در ورودی‌های شهر از دیگر کارهای انجام شده است.

پاشایی خاطرنشان شد: بر اساس آمار49هزار و 937 هزار فرهنگی در نوروز 97در مراکز رفاهی دستگاه تعلیم و تربیت استان اقامت کرده اند.

این مقام مسئول یاداور شد: 141 هزار و 535 هزار فرهنگی در تابستان سال جاری از سراسر کشور وارد آذربایجان شرقی شده و در مراکز رفاهی آموزش وپرورش استان اقامت کرده بودند.

 

 

به اشتراک بگذارید :