10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۱:۳۵:۱۸
کد مطلب:  821028
در آستانه میلاد امام علی (ع) صورت گرفت؛
تجلیل مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از فرزند شهید خلبان محمد کشوری

در آستانه میلاد مولای متقلین امام علی (ع) و فرارسیدن نوروز 98 با تقدیر ازعوامل معاونت ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، فرزند شهیدخلبان محمد کشوری توسط مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مراسم گرامیداشت میلاد امام علی (ع) ضمن تقدیر از عوامل معاونت آموزش ابتدایی اداره کل، از علی کشوری فرزند خلبان شهید محمد کشوری تجلیل کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم گفت: در تمامی حوزه ها با توجه به محدودیت های مالی نارسایی هایی وجود دارد اما حوزه ابتدایی یکی از پرکار ترین و منظم ترین بخش ها بوده که در آرامش توانسته بیشتر اهداف دوره ابتدایی را به ثمر برساند.

وی برگزاری جشنواره کشوری جابربن حیان را یک افتخار و تجربه مهم برای آموزش و پرورش استان عنوان کرد و با اشاره به ایثارگری های شهدا و جانبازان قبل و بعد از انقلاب برای سربلندی ایران با همه ی توطئه های دشمن ، افزود: بی شک این ایثارگری ها و تلاش هایی که توسط مسئولین و مردم انجام خواهد گرفت با سربلندی از کنار این همه مشکل به پیروزی نهایی دست یابیم.

گفتنی است، شهید محمد کشوری از خلبانان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که در جنگ ایران و عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد و فرزند وی از کارشناسان ستادی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی است.

 

 

به اشتراک بگذارید :