13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۰۸:۱۱:۴۹
کد مطلب:  820650
قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور:
نوروز سرآغاز تحولی ژرف و پیام آور هماره ی صلح و دوستی ست

دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در آستانه سال جدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای همه همکاران فرهیخته فرهنگی شاغل در مرکز امور بین الملل و مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و همچنین مدارس بین الملل وتطبیقی، پیامی بدین شرح صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار یا محول الحول والا حوال حول حالنا الی احسن الحال

 

نوروز، آغاز بهار، سرچشمه رستاخیز طبیعت، نماد جاودان نوشدن، تجلی جلال و کمال الهی در عرصه گستره گیتی است که با فراخواندن انسان ها به تحول درونی و با تقدیم طبیعت شکوفا و دل انگیز به جهانیان؛ معنای واقعی تعبیر" الی احسن الحال" را در منظر همگان به تماشا می گذارد.

نوروز سرآغاز تحولی ژرف و امید برانگیز در روح و روان انسان و پیام آور هماره ی صلح و دوستی ست. میعادگاه دیرینه و ماندگار انسان در رهگذر شادی ها و شاد باش ها که به لطیف ترین شکل، طبیعت زیبا را با بهار پیوند می دهد و جسم و روح آدمی را به روییدنی دوباره فرا می خواند و شکوه دلپذیر نو به نو شدن را در سویدای دل بندگان صالح خداوند به ایمانی ژرف و جاودان مبدل می سازد.

در آستانه سال جدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای همه همکاران فرهیخته فرهنگی شاغل در مرکز امور بین الملل و مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و همچنین مدارس بین الملل وتطبیقی، فرا رسیدن بهاران شکوهمند که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است را به همه ایرانیان بویژه فرهنگیان عزیزتبریک و تهنیت عرض می نمایم  و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و کامیابی برای همگان دارم.

 

غلامرضا کریمی

قائم مقام وزیر در امور بین الملل و

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور

به اشتراک بگذارید :