21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۴:۵۲:۰۱
کد مطلب:  819799
شاپور محمد زاده معاون وزیر ورئیس سازمان بیان داشت
مبنای کارهای سال آینده ، برنامه سنواتی است که بر اساس سند ملی ریشه کنی بی سوادی و سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش تهیه شده است

آخرین شورای معاونین و مدیران این سازمان در سال جاری به ریاست شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی و اعضای این شورا در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت  سواد آموزی آخرین شورای معاونین و مدیران این سازمان در سال جاری به ریاست شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی و اعضای این شورا در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه اردشیر قیصر مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی ضمن تبریک فرار رسیدن سالروز میلاد امام جواد(ع)  به ارائه گزارش سفر تیم اعزامی به عتبات عالیات برای اهدای قرآن های کتابت شده سواد آموزان  به حرم های مبارک حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) پرداخت .

در ادامه ، مصوبات جلسات قبل شورا بررسی شد و مسئولان ذیربط گزارش فعالیت های صورت گرفته در خصوص عملیاتی نمودن آنها را ارائه نمودند .

شاپور محمد زاده معاون وزیرو رئیس سازمان نهضت سواد آموزی نیز فرار رسیدن ماه مبارک رجب ،اعیاد پیش رو را تبریک گفت و بیان کرد : خوشبختانه همکاران سازمان نهضت سواد آموزی توانسته اند به بخش عظیمی از برنامه های پیش بینی شده خود در سال 97 دست یابند.

وی افزود : سال 98 سال نظارت دقیق بر فرآیند سنجش و ارتقای کیفیت آموزش است . تمامی همکاران باید در جهت  کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پشتیبانی سواد آموزی تلاش و مجاهدت نمایند .

محمد زاده تاکید کرد : مبنای کارهای سال آینده سازمان نهضت سواد آموزی  ، برنامه سنواتی است که بر اساس سند ملی ریشه کنی بی سوادی و سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش تهیه شده است.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ادامه داد : با توجه به شرایط اقتصادی کشور ضروری است در تمامی فعالیت ها اصل افزایش  بهره وری و رعایت صرفه جویی در هزینه کرد اعتبارات سواد آموزی سر لوحه برنامه ریزی ها و اقدامات قرار گیرد .

وی در محور پایانی سخنان خود به مذاکرات صورت گرفته در گردهمایی اخیر معاونین سواد آموزی استان ها اشاره کرد و تاکید نمود : همه مدیران و حوزه های ستادی سازمان باید در حداقل زمان ممکن و با سرعت نسبت به تحقق قول های داده شده به معاونین سواد آموزی در گردهمایی اقدام نماید .

در خاتمه محمد زاده از زحمات و تلاش های آقای عبدالحسین حیدری تفرشی مشاور امور آموزشی سازمان  که به افتخار بازنشستگی نایل آمده است تقدیر و تشکر نمود .   

به اشتراک بگذارید :