10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۳:۵۱:۰۹
کد مطلب:  819728
با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی؛
مدرسه ۱۲ کلاسه مرحوم " سید امیر مهدی رضوی خسروشاهی" در تبریز کلنگ زنی شد

مراسم کلنگ زنی ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه مرحوم " سید امیر مهدی رضوی خسروشاهی" توسط خیر مدرسه ساز سید ضیاء الدین رضوی خسروشاهی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه دو تبریز، جعفر پاشایی در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۱۲کلاسه مرحوم " سید امیر مهدی رضوی خسروشاهی" اقدامات خیرین در راستای تعلیم و تربیت را هم سو با منابع و متون اسلامی عنوان کرد و گفت: این متون ها در قالب رسالت پیامبر گرامی اسلام انجام پذیرفته که هم اخلاقی و هم معلمی است.

وی افزود: اینکه در این مکان کار مقدس تعلیم و تربیت برای دانش آموزان انجام می پذیرد شکی در آن نیست و دقیقا در راستای فرمایشات رسول گرامی اسلام محمد مصطفی(ص) می باشد و این اقدام یک کار اخلاقی است که می توانست در جاهای دیگری هزینه شود و روح این فرزند عزیز از این اقدام خیر همیشه بهرهمند خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در ادامه تصریح کرد: این مدرسه در محل دبستان سابق افتخار السادات با مساحت دو هزار و 400 متر مربع و زیربنای یک هزار و 627 مترمربع در سه طبقه و با هزینه ای بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

به گفته ی پاشایی، بالای 80 درصد تعهد ها در این پروژه عملیاتی شده است که اقدامات توسط مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز و سازمان نوسازی مدارس استان آغاز شده و پیگیری می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :