10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۵۷:۱۳
کد مطلب:  819361
مدیر کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد :
نقش اصلی گزینش در بکارگیری نیروی متعهد

صبح امروز مدیر کل آموزش و پرورش استان در دیدار با کارکنان هسته گزینش آموزش و پرورش استان گفت: گزینش در بکارگیری نیرویی متعهد نقش اصلی را دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،جعفر پاشایی دراین بازدید گفت: « میراث گرانبهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نیروی انسانی مومن و متخصص و متعهد می تواند حفظ کند و در انتخاب و به کارگیری این نیروهامجموعه گزینش نقش اساسی را ایفاء می کند. »

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیروی انسانی مومن، متعهد و  متخصص را عامل نگهدارنده توسعه کشورعنوان کرد و اذعان داشت: « در عصر حاضر مجامع بین المللی توجه ویژه ای به منابع انسانی دارند و توجه در آنرا بهترین نوع سرمایه گذاری می دانند. »

وی تاکید کرد: « نقش هسته های گزینش به جهت انتخاب و بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و مومن تعیین کننده وحائز اهمیت است. »

جعفر پاشایی حساسیت کار هسته های گزینش در آموزش وپرورش را مضاعف دانست وافزود: «اگر در انتخاب معلمان که با بخش عظیم و قابل توجه دانش آموزان و آینده سازان جامعه سروکار دارند دقت نشود بدون تردید کلیه جامع تحت تاثیر این انتخاب قرار خواهند گرفت. »

وی گفت: « موفقیتها وفتح قلل افتخار عرصه های بین المللی در عصر کنونی توسط جوانان مومن ومتعهد ومتخصص این مرزوبوم بیانگر اهمیت کار این بخش است. »

شایان ذکر است که دراین بازدید ازرئیس هسته گزینش آموزش و پرورش ،توسط مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :