9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ ۱۲:۱۰:۳۴
کد مطلب:  6e15TVl8
پیام مدیر کل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت:بهار ،سرچشمه زلال عرفان و معنویت است که دل انسان را به سوی کمال رهنمون می سازد و شناخت او را وسعت و عمق می بخشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، حمید رضا آذری به مناسبت فرارسیدن سال جدید وعید نوروز پیامی به شرح زیر صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

کل یوم لا یعصی الله فیه فهو یوم عید

هر روزی که در آن معصیت خدا نشود پس آن روز عید است

بامدادان  که تفاوت نکند لیل و نهار                         خوش بود دامن صحرا و تماشای بهار

خبرت هست  که مرغان سحر می گویند                     آخر ای خفته ،سر از خواب جهالت بردار

با یاد و نام شهدای عزیز ، امام شهدا ، جانبازان ، آزادگان و همه ایثارگران و همچنین خانواده بزرگ فرهنگیان، همکاران ارجمند، دانش آموزان و خانواده های گرانقدر آنان ، آغاز سال 1395 را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

سال 1394 با همه شیرینی ها و تلخی هایش گذشت و برگی دیگر از دفتر عمرمان ورق خورد تا دوباره برگی نو از این دفتر را بگشاییم و روزهای دیگری را در این دفتر مشق زندگی به ثبت برسانیم، دفتری که می تواند جلوه گر معارف الهی باشد.

اینک در آستانه فصل بهار ، آسمان دوباره نظاره گر رویش جوانه ها و شکوفایی غنچه هاست، ما نیز به زندگی لبخند می زنیم و شکر گذار نعمت های بی پایان خداوندیم.

بی تردید رویش دوباره گیاهان ،جوشش چشمه ساران، طراوت فضای دل انگیز بهاری ، دل هایمان را آیینه ی جلوه گری جلال و جمال پروردگار بی همتا می سازد  که درهای رحمت بی پایانش را بر ما می گشاید  و ما را بر سفره های الطاف خویش به میهمانی فرا می خواند.

بهار ،سرچشمه زلال عرفان و معنویت است که دل انسان را به سوی کمال رهنمون  می سازد و شناخت او را  وسعت و عمق می بخشد.

بدینوسیله  مجددا حلول سال جدید را به تمامی همکاران ارجمند ، فرهنگیان عزیز ، دانش آموزان و خانواده های آنان تبریک عرض نموده و مقدم همه زائران و میهمانان عزیز که به شهر مقدس شیراز و استان فارس ،تشریف فرما شده اند را گرامی می دارم.

امید است با عنایت به اهداف مقدس جمهوری اسلامی، منویات مقام معظم رهبری و حمایت از دولت تدبیر و امید بتوانیم روز به روز شاهد رشد بیشتر نظام تعلیم و تربیت کشور و سرافرازی میهن اسلامیمان در عرصه های مختلف داخلی و خارجی باشیم.

حمیدرضا آذری

مدیرکل

به اشتراک بگذارید :