20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۵:۱۹:۱۸
کد مطلب:  817509
مدیرکل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری اولین دوره مسابقات استانی مهارتهای آزمایشگاهی مدارس سمپاد

مدیرکل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین دوره مسابقات استانی مهارتهای آزمایشگاهی مدارس سمپاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:دانش آموزان دوره دوم  متوسطه سمپاد مدارس استان در اولین دوره مسابقات استانی مهارتهای آزمایشگاهی ، در مدرسه فرزانگان  چهاردانگه به رقابت پرداختند.

  وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات گفت: ایجاد هم افزایی در توانمندی های  دانش آموزان و شکل گیری مناسب فعالیت های علمی و عملی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان و هدایت آنها به سمت فعالیت های مهارت آزمایشگاهی از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات بود.

 صیدلو در پایان  با اشاره به شرکت 17 تیم  از مراکز استعدادهای درخشان شهرستانهای استان تهران در این دوره از مسابقات ،خاطرنشان کرد: شرکت کننده گان در تیم های سه نفره ، در دوبخش کتبی وعملی در پایه دهم و پایه یازدهم در محل دبیرخانه مسابقات فرزانگان چهاردانگه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

گفتنی است  شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ریاست  کمیته نظارت این مسابقات را برعهده داشت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :