13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۱:۲۵:۲۰
کد مطلب:  816567
مدیر آموزش و پرورش بهبهان در مراسم تجلیل از مدیران مدارس متوسطه دوره دوم گفت:
رفتار، گفتار و کردارمان در عرصه تعلیم و تربیت برای رضایت خداوند باشد/توسعه پایدار جامعه در گرو پیشرفت آموزش و پرورش است  

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در مراسم تجلیل از مدیران مدارس متوسطه دوره دوم گفت: رضایت خداوند را در عرصه تعلیم و تربیت با رفتار، گفتار و کردار شایسته به دست آوریم. توسعه پایدار جامعه در گرو پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور، عصر امروز سه شنبه 21 اسفندماه 97 در مراسم قدردانی از مدیران مدارس متوسطه دوره دوم، بیان کرد: مدیران خط مقدم و سنگربانان کلیه فعالیت های آموزشی، پرورشی و پشتیبانی در مدارس هستند که بار مشکلات و سختی ها بر دوش آنان قرار دارد و امروز زمان مناسبی است که صمیمانه از تلاشهای بیدریغ آنان تشکر کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به صدرنشینی استانی و کسب موفقیت های آموزش متوسطه دوره دوم آموزش و پرورش بهبهان و وجود رابطه تعاملی و دوستانه در این دوره، افزود: همدلی، همگرایی و حس همکاری اثربخش در جهت پیشبرد اهداف اموزشی و پرورشی در رابطه بین مدیران با عوامل اجرایی و آموزشی مدارس خود و با کارکنان اداری ارزشمند بوده و ستودنی است.

 

عبدی پور یادآور شد: تلاش کنیم تا با اندیشه، رفتار، گفتار و کردار شایسته رضایت خداوند را در عرصه تعلیم و تربیت به دست آوریم.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان خاطرنشان کرد: توسعه پایدار هر جامعه ای در گرو پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش آن جامعه بوده و لازمه هر رشد و ارتقایی داشتن برنامه مدون، تفکر محور و اندیشه گرا است.

 

وی با بیان اینکه هر برنامه ای با داشتن دو شاخصه مقبولیت و مشروعیت موفق و کاربردی خواهد بود، تاکید کرد: امیدوارم مدیران در سال آینده بر اساس برنامه توسعه و برنامه ی عملیاتی در راستای ارتقاء، کیفی آموزش و پیشرفت علمی و پرورشی دانش آموزان نهایت تلاش را بکار ببندند و کسب هر درصد رشد در این مسیر ارزشمند است.

 

عبدی پور با عنوان این مطلب که ایده ال گرا نباشیم، اظهار کرد: در مسیر حرکت به مولفه های موثر در مدارس نگاه مثبت داشته باشیم و وضعیت موجود را به ممکن برسانیم.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان تصریح کرد: با توجه به رشد فزاینده آسیبهای اجتماعی و در معرض خطر بودن دانش آموزان بویژه مدارس عادی موقعیت روانی، اخلاقی و تاب آوری مدارس خود را با دقت بررسی کرده و در راستای آن اقدامات ثمربخش صورت پذیرد.

 

به اشتراک بگذارید :