20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۲:۱۳:۳۳
کد مطلب:  816171
همزمان با فرا رسیدن هفته احسان و نیکوکاری:
زنگ نیکوکاری در مدارس امیدیه به صدا در آمد

مدیر آموزش و پرورش امیدیه از نواختن زنگ نیکوکاری در مدارس شهرستان امیدیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش امیدیه، صبح  چهارشنبه 15 اسفندماه احمدرضا کرایی، مدیر آموزش وپرورش در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی اظهار کرد:با هدف ترویج روحیه انفاق و احسان بین نونهالان و نوجوانان و کمک به نیازمندان جامعه، زنگ نیکوکاری در مدارس شهرستان امیدیه طنین انداز شد.

 

وی با اشاره به استقبال دانش آموزان و فرهنگیان از این حرکت زیبای فرهنگی، افزود: دانش آموزان و فرهنگیان با انجام این حرکت نیکوکارانه و اهدا کمک های نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان و افراد نیازمند، مشارکت و علاقمندی خود به امور خیر خواهانه و خداپسندانه را نشان می دهند.

 

کرایی با بیان اینکه کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند مورد توجه است، گفت: کمک های نقدی و غیر نقدی پس از جمع آوری برای آغاز سالی نو توام با شادی و نشاط، با نظارت دقیق مدیران و مربیان در اختیار دانش آموزان کم بضاعت قرار داده می شود.

 

مدیرآموزش و پرورش امیدیه در پایان تصریح کرد: برگزاری جشن نیکوکاری در راستای تربیت فرهنگی دانش آموزان و تقویت روحیه نوعدوستی در آنان است.

 

گفتنی است؛ آیین نواختن زنگ نیکوکاری همزمان با سراسر کشور و با حضور مسئولین شهرستان امیدیه در دبستان ابتدایی دوره دوم شهید قنواتی برگزار شد.

 

کراییبا بیان اینکه کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند مورد توجه است، گفت: کمک های نقدی و غیر نقدی پس از جمع آوری برای آغاز سالی نو توام با شادی و نشاط، با نظارت دقیق مدیران و مربیان در اختیار دانش آموزان کم بضاعت قرار داده می شود.

 

مدیرآموزش و پرورش شهرستان امیدیه در پایان تصریح کرد: برگزاری جشن نیکوکاری در راستای تربیت فرهنگی دانش آموزان و تقویت روحیه نوعدوستی در آنان است.

 

گفتنی است؛ آیین نواختن زنگ نیکوکاری همزمان با سراسر کشور و با حضور مسئولین شهرستان امیدیه در دبستان ابتدایی دوره دوم شهید قنواتی برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :