25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۰۹:۲۰:۲۸
کد مطلب:  815931
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در گردهمایی بانوان شهرستان های استان تهران:
باید یک بینش اجتماعی درست نسبت به توانمندی های بانوان شکل گیرد

گردهمایی بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این گردهمایی با اشاره به اینکه دغدغه مندی ، محافظت از کانون خانواده و مسئولیت پذیری از مهمترین ویژگی های بانوان است ، تاکید کرد: بی شک ستون اصلی و گرمابخش اصلی کانون خانواده بانوان هستند که این بسیار ارزشمند و قابل احترام می باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید یک بینش اجتماعی درست نسبت به پتانسیل و توانمندی های  بانوان شکل گیرد، تصریح کرد: قطعا در تمامی حوزه ها باید کارهای اساسی تری نسبت به گذشته صورت گیرد و در برخی دیدگاهها تحول صورت پذیرد.

صیدلو با اشاره به اینکه امروز اگر قرار است به نتایج مطلوب در هر حوزه برسیم باید به فضای گفتمان ، همسویی و تفاهم نزدیک شویم ، یادآور شد: باید مولفه های تعیین کننده و استاندارد در سرنوشت مدیریتی یک حوزه را طراحی و بررسی کنیم .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه بانوان باید نسبت باید مسائل سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه خود حساسیت بیشتری نشان دهند ، خاطرنشان کرد: قطعا با ظرفیت و توانمندی هایی که در بانوان وجود دارد باید حضور بیشتر آنها را در عرصه های مدیریتی دید.

 

گفتنی است در این نشست حجت الاسلام صابری مدیرکل سازمان گردشگری و میراث فرهنگی استان البرز در سخنانی به مقام والای حضرت زهرا (س) و نقش الگویی آن برای زنان اشاره کرد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :