20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۰۸:۵۵:۳۰
کد مطلب:  815878
در آخرین گام برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی:
شرکت 25 تیم دانش آموزی در محور " پژوهش"

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: آخرین محور منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی با شرکت 25 تیم دانش آموزی در محور " پژوهش" برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور، صبح امروز سه شنبه 21 اسفندماه 97 در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی بیان کرد: جهان امروز جهان پرسشگری و طرح مسئله است و مجهز بودن دبیران و دانش آموزان به ابزار پاسخگویی بر مبنای پژوهش و خردورزی ضرورت اساسی در دنیای پیشرفته کنونی است.

 

وی در ادامه افزود: برگزاری محور " پژوهش" در جشنواره نوجوان خوارزمی فرصتی است تا بتوان با شناسایی و پرورش مهارت های فکری و عملی دانش آموزان، آنان را برای قرار گرفتن در موقعیت های گوناگون زندگی آماده کرد.

 

عبدی پورضمن ابراز خرسندی از مشارکت بالای دانش آموزان در این محور و سایر محورها نسبت به سال گذشته، اضافه کرد: آخرین محور منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی با شرکت 25 تیم دانش آموزی در محور " پژوهش" برگزار شد.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان  اظهار کرد: در این محور نیز همانند سایر محورها، از مدارس عادی و مدارس خاص هر کدام یک تیم به عنوان منتخب برای شرکت در رقابتهای استانی معرفی می شود.

 

به اشتراک بگذارید :