13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۰۹:۰۶
کد مطلب:  815338
مدیر آموزش و پرورش شوش خبر داد:
اولین اختتامیه المپیادهای ورزشی دانش آموزی شوش وتجلیل از 400 نخبه ی ورزشی

مدیر آموزش و پرورش شوش از برگزاری اولین اختتامیه المپیادهای ورزشی دانش آموزی شوش وتجلیل از 400 نخبه ی ورزشی آن شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان شوش ، عبدالامیر خنیفر ضمن اعلام این خبر گفت : پیش از ظهر امروز 2شنبه 20اسفند97 اولین اختتامیه المپیادهای ورزشی دانش آموزی شوش به همت حوزه ی پرورشی و کارشناسی تربیت بدنی برگزار و از 400 دانش آموز نخبه ی ورزشی آن شهرستان تجلیل شد

وی افزود:دکتر غزی فرماندار، خانم رستمی عضو شورا،مهندس زمانی شهردار ودیگر مسئولان شهرستان و نماینده های ادارات در این مراسم زیبای ورزشی حضور داشتند و ورزشکاران هدایای خود را از دست آنان گرفتند.

خنیفر در ادامه اظهار داشت :المپیادهای ورزشی در 10رشته ی پسران و 10رشته دختران   در طول سال تحصیلی  برگزارشد که 41 آموزشگاه مقام ها عناوین مختلف ورزشی را به خود اختصاص دادند.

دکتر غزی فرماندار شهرستان شوش در سخنان خود با استناد به جمله ی زیبای (عقل سالم در بدن سالم) آموزش و پرورش را پیشگام برنامه های ورزشی شهرستان عنوان کرد ودر ادامه خاطرنشان کرد: لازمه ی پیشرفت تحصیلی و علمی داشتن یک بدن سالم است که بخش اعظم سلامت جسمی مرهون ورزش کردن است.

گفتنی است در اثنای برنامه نخبگان ورزش رزمی و آمادگی جسمانی شهرستان شوش با انجام حرکات نمایشی صحنه های زیبایی خلق کردند که مورد استقبال حاضران واقع شد.

درپایان مراسم ،نخبه های ورزشی دانش آموزی و مربیان آنها و خانواده های شهید نادری و شهید حیاری با حضور برجایگاه  تقدیرنامه ها و هدایای خود را ازدست مسئولان دریافت نمودند.

به اشتراک بگذارید :