10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۱۲:۳۷
کد مطلب:  815241
دانش آموزان با مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کردند

در دیدار دانش آموزان با مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی دیدگاه های دانش آموزان در موضوعات مختلف مطرح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در دیدار و گفت و گو با دانش آموزان در محل خانه شماره دو فرهنگیان تبریز با بیان اینکه دانایی، دارایی است و خداوند فرموده که به کسی که علم داده ایم، همه چیز داده ایم، گفت: پیشرفت در ذات انسان بوده و راه موفقیت برنامه ریزی، نظم، هدف داشتن، تلاش و اراده محکم است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان افزود: در برابر مسائلی که در زندگی بوجود می آید حل مسئله هدف باشد و با این کار اجازه نمی دهیم مساله به مشکل تبدیل شود.

وی ادامه داد: مشکل همیشه در جایی وجود دارد که تعارض منافع وجود دارد و بایستی سعی کنیم تعارض ها را کمتر کنیم.

پاشایی بعد از شنیدن دیدگاه های دانش آموزان در خصوص فضای مجازی، ابراز داشت: دشمن با فضای مجازی بعضا بدنبال ایجاد ناامیدی، بدبینی و به انحراف کشاندن نوجوانان و جوانان است و لازمه دور زدن این توطئه مطالعه ، تفکر و بصیرت می باشد.

وی در ادامه می افزاید: مذاکره و تفاهم بایستی در خانواده ها بین والدین و فرزندان وجود داشته باشد تا مصونیت از آسیب های اجتماعی بوجود بیاید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان حل مشکلات خانواده ها را در گرو هماهنگی، برنامه ریزی و همت جمعی دانست و بر استفاده تجربیات انسانهای موفق و شناخت الگوهای جامعه تاکید کرد.

به گفته ی طیبه معرفت مشاور مدیر کل در امور بانوان ، طرح گفتگو در ۱۵مدرسه نواحی پنجگانه تبریز برای بیش از ۲۶۰۰دانش آموز دختر و پسر  دوره اول متوسطه برگزار شده است.

 

 

به اشتراک بگذارید :