13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۱:۴۰:۵۴
کد مطلب:  815186
مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت:
برگزاری کارگاه دانش افزایی با موضوع " تربیت جنسی کودک و نوجوان"

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از برگزاری کارگاه دانش افزایی با موضوع  " تربیت جنسی کودک و نوجوان" ویژه مدرسان خانواده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور با اشاره به دوران حساس کودکی و بحرانهای جنسی در نوجوانان، اظهار کرد: آگاهی بخشی و آموزشهای صحیح جنسی به کودکان از مهمترین فعالیت های تربیتی است که در مدراس می بایست بدان توجه شود.

 

وی با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی و مشکلات جنسی با برنامه ریزی و آموزشهای تربیتی در مدارس میسر می شود، ادامه افزود: نوجوانان با قرار گرفتن در سن بلوغ، دچار هیجانات و تحولات جسمی و روحی می شوند که در صورت عدم راهنمایی و دریافت اطلاعات کافی در خصوص این تغییرات، در معرض آسیب و بحرانهای جسمانی و روانی قرار می گیرند. 

 

عبدی پور با اشاره به نقش آموزشی مدرسان خانواده در مدارس، بیان کرد: در راستای توانمندسازی و به روز رسانی دانش تخصصی، با حضور 11 مدرس خانواده آموزش و پرورش بهبهان کارگاهی با موضوع " تربیت جنسی کودک و نوجوان"برگزار شد.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان گفت: این کارگاه باهمت کارشناس انجمن اولیاء و مربیان این مدیریت و با مدرسی یوسف صالحی در دبستان معلم برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :