13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۱:۴۲:۳۳
کد مطلب:  814330
جلسه بهبود کیفیت سواد آموزی آذربایجان شرقی برگزار شد؛
پاشایی: ابزارها و ظرفیت های جدید برای عملیاتی نمودن برنامه های سوادآموزی شناسایی و بکارگیری شود

صبح امروز، جلسه بهبود کیفیت سواد آموزی استان با حضور مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی در محل دفتر معاونت سواد آموزی استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جلسه بهبود کیفیت سواد آموزی گفت: اقدامات جاری و روزمره بر اساس برنامه پیگیری می شود تمرکز بیشتر برای رفع مشکلات و گره ها باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به نقش حساس اطلاع رسانی در این راستا گفت: ابزارها و ظرفیت های جدید برای عملیاتی نمودن برنامه های سوادآموزی شناسایی و بکارگیری شود.

وی نظارت جدی بر کیفیت آموزشی را خواستار شده و افزود: در واگذاری های رعایت عدالت صورت گیرد و تحقق کارها را بر برنامه ریزی، هماهنگی و تلاش شبانه روزی دانست.

محمدحسین اشرفی نیز در ادامه جلسه با اشاره بر حضور مناسب مدیران مناطق و مدارس در تحقق برنامه ها و اهداف سواد آموزی، بر استفاده از ابزارهای تشویقی و همچنین نظارتهای میدانی تاکید کرد.

وی در خصوص پرداخت ها توضیحاتی ارائه کرده و گفت: پرداخت های سواداموزی نتیجه محور بوده و در صورت قبولی سوادآموزان حق الزحمه آموزشیاران پرداخت می شود.

معاون سوادآموزی استان افزود: آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی رتبه اول کشوری را در میانگین درصد جذب سواد آموزی کسب کرده است.

اشرفی در پایان افزایش کیفیت سواداموزی را به سبب درصد ماندگاری بیشتر در ذهن را خواستار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :