25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۰۸:۰۰:۳۰
کد مطلب:  813991
مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست شورای اداری اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دست یابی به یک فهم مشترک و عمیق در انجام امور

عصر دیروز نشست شورای اداری اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با عنوان" تریبون سکوت " با حضور مدیرکل و شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محمد صیدلو مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلو با اشاره به برگزاری تریبون سکوت در این نشست گفت: گاهی باید مسئولین در این جایگاه قرار گیرند و تمرین کنیم به مسائل و مشکلات همکاران و مردم گوش کنیم و حرف های آنان را بشنویم .

وی با اشاره به اینکه ماموریت اصلی آموزش و پرورش در شهرستان های استان تهران بالا بردن سطح کیفی تعلیم و تربیت برای یک میلیون دانش آموز در این استان می باشد ، اظهار داشت: باید به یک فهم مشترک و عمیق در انجام امور دست یابیم تا بتوانیم در انجام ماموریت اصلی خود هماهنگ و کارآمد عمل کنیم .

صیدلو، با تاکید بر اینکه اگر به یکدیگر نزدیک فکر نکنیم در هم سو قدم نخواهیم برداشت ، تصریح کرد: باید با ایجاد فضای نقد و گفتگو به تعامل برسیم و در راستای اهداف تعلیم و تربیت گام برداریم .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید فضایی ایجاد شود تا صدای سطوح پایین تر شنیده شود ، تاکید کرد: بدون شنیدن و توجه به صدای سطوح پایین مدیریت نمی توان از آسیب های جدی که به سیستم وارد می شود جلوگیری کرد چرا که در حقیقت آنها مخاطبین اصلی و مستقیم این حوزه به شمار می روند و باید دیدگاههای آنها مورد توجه قرار گیرد .

صیدلو در پایان با تاکید بر اینکه باید قدرت و توان شنیدن صدای مخالف و منتقد را داشته باشیم ، خاطرنشان کرد: باید با ایجاد یک فضای آرام و به دور از تنش در راستای بهبود خدمات به هموطنان عزیزمان تلاش کنیم .

 

به اشتراک بگذارید :