10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۲:۴۴:۲۳
کد مطلب:  813533
در جلسه کارگروه ماده 18 مطرح شد:
در سالتحصیلی 98- 97 هیچ گونه مشکلی در سرویس دانش آموزان شاهد نبوده ایم

جلسه کارگروه ماده 18 سرویس مدارس استان با حضور اعضاء کارگروه جهت تبادل نظر و ارائه پیشنهادات صبح امروز در سالن اجلاس تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این جلسه گفت: از آنجایی که یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی است، باید تلاش کرد تا آسیب های اجتماعی، اخلاقی و فیزیکی به حداقل برسد و بتوان چالش های پیش روی حمل و نقل دانش آموزی را با فرهنگ سازی برطرف کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ابراز داشت:  دانش آموزان سرمایه حیاتی ملت، برای ما مهم و تعیین کننده هستند و حساسیت سلامت جسمی و روانی ایشان برای آموزش و پرورش اولویت اصلی است.

وی با بیان اینکه سرویس مدارس بخشی از تعلیم و تربیت است چراکه زمان قابل توجهی از وقت دانش آموزان در آن سپری می شود، افزود: نباید نقش تعیین کننده اقدامات در این حوزه را نادیده بگیریم و باید بعنوان اقدامات مکمل حساسیت کار را بالا ببریم.

بهروز اصغری اردلانی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان نیز در ادامه جلسه تاکید داشت: تسریع در عملیاتی نمودن مصوبات کارگروه ماده 18، بدون تردید باعث بهبود کیفیت خدمات خواهد بود.

اصغر شفائیه،  رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه اذعان کرد:هدف اصلی از نظارت حمل و نقل دانش آموزان ،ایمن  سازی و ایجاد آرامش خاطر اولیا بوده و هست و خوشبختانه در سال تحصیلی ۹۸_۹۷ هیچگونه مشکلی در سرویس دانش آموزان نداشته ایم.

گفتنی است، اعضای کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش آموزان در این نشست در مورد موارد مهم و ضروری سرویس های مدارس به بحث و تبادل نظر پرداختند و پیشنهادات خود را در جهت ارتقای کیفیت خدمات رسانی در سال های بعد ارائه کردند و از فعالین سرویس مدارس توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :