25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۲:۲۸:۵۶
کد مطلب:  813489
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ضرورت نظارت اولیا در مسائل مربوط به مدرسه

صبح امروز نشست شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان های استان تهران در سالن شورای یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش و جایگاه انجمن اولیا و مربیان اظهار داشت: اولیا باید در مسائل مربوط به مدرسه نظارت جدی داشته باشند و در تصمیم گیری های مدرسه مشارکت داشته باشند .

وی افزود: باید مشارکت جدی  و همه جانبه اولیای دانش آموزان صورت گیرد تا حقوقی از مردم ضایع نشود .

صیدلو نقش گزارشات ارزیابی و عملکرد را در تصمیم سازی ها بسیار ضروری دانست و افزود: بدون توجه به گزارشات ارزیابی و عملکرد نمی توان نقاط ضعف مدارس و مدیران را مرتفع و  نقاط قوت را تقویت نمود و در این راستا باید کار جدی تری صورت گیرد تا به اهداف عالی تعلیم و تربیت نزدیک شویم

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه انجمن اولیا و مربیان همچون دو بازوی توانمند در یاری مدیریت مدرسه می توانند باشند ، تصریح کرد: قطعا همکاران آموزشگاه با نگاه تخصصی و اولیای دانش آموزان به عنوان صاحبان این سرمایه های عظیم انسانی به عنوان دغدغه مند ترین افراد نسبت به فرزندان خود می توانند بسیار در تصمیمات مدرسه موثر عمل نمایند .

 

گفتنی است در این نسشست اعضای شورای انجمن اولیا و مربیان استان به بیان دیدگاههای خود پرداخته و پیرامون مسائل مختلف با یکدیگر به گفتگو نشستند.

به اشتراک بگذارید :