27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۱۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  812228
جلسه یک روزه هم اندیشی معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان

جلسه یک روزه هم اندیشی معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در محل مرکز آموزشی رفاهی شماره 3 فرهنگیان شهر اصفهان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، در پانزدهمین روز از اسفندماه جلسه یک روزه هم اندیشی معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در محل مرکز آموزشی رفاهی شماره 3 فرهنگیان شهر اصفهان برگزار گردید. در ابتدای جلسه سید محمد میرپور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تاکید بر رعایت اصل صرفه جویی ،  بر مسائل و چالشهای موجود در آموزش و پرورش اشاره نمود و سیاست های وزارت آموزش و پرورش را در این خصوص بیان کرد.
در ادامه سید مهدی میربد مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز به اهمیت بحث ایمنی در مدارس اشاره نمود و مواردی در این خصوص مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
سپس علیرضا کفعمی ذیحساب اداره آموزش و پرورش استان  نیز در بیاناتی به وضعیت مالی در آموزش و پرورش و همچنین رعایت نظم و انضباط مالی پرداخت.
جلسه با بیانات رؤسای ادارات بودجه/ امورمالی/ امور اداری/تعاون/ حقوقی و پشتیبانی ادامه یافت که هر کدام به وضعیت مربوط به حوزه های خور اشاره نمودند .
در پایان سید محمد میرپور معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان به جمع بندی موارد ارائه شده در طول جلسه پرداخت .

وی به رعایت اصول و قوانین مرتبط با اموال و اداری ، نظارت بر نحوه ی هزینه ها ، آشنایی معاونین با قواعد و مقررات مالی ، وضعیت اعتبارات در سال 97 و چشم انداز بودجه 98  اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید :