25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۰۸:۱۵:۴۵
کد مطلب:  812053
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
مدرسه سازی توفیقی ارزشمند است که از جانب خداوند نصیب انسان می شود

آئین افتتاح هنرستان خیرساز شماعی زاده در آموزش و پرورش ناحیه 5 استان اصفهان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ؛ مدیر کل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس استان اصفهان و همچنین خانواده زنده یاد شماعی زاده برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه 5 استان ، آئین افتتاحیه و  بهره برداری  از هنرستان 9 کلاسه زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده و بانو  با حضور مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان ؛ سید محمد میربد ، مدیر کل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس استان اصفهان ؛ هیئت مدیره و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ؛ جمعی از خیرین مدعو و همچنین همسر و فرزندان مرحوم شماعی زاده برگزار شد .

 مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان در جمع خیرین مدرسه ساز استان گفت : جریان مدرسه سازی و اهتمام در امور خیر آموزش و پرورش توسط خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به صورت مداوم و مستمر در جریان است .

وی ضمن تقدیر و تشکر از خانواده مرحوم شماعی زاده افزود : این که فردی یا خانواده ای این تفکر را داشته باشد که درصدی از اموال و مایملک خود را صرف آموزش و فرهنگ سازی و  پرورش فرزندان آینده ساز این مرز و بوم نماید توفیقی بس ارزشمند است که از جانب خداوند نصیب می شود و چه بسا افرادی هستند که علی رغم دارائی و ثروت فراوان توفیق خدمت و فعالیت در این امور را ندارند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان  در ادامه افزود : در این آئین افتتاحیه جای این دارد که از زنده یادحاج مصطفی شماعی زاده یادی کنیم و از فرزندان وی تقدیر و تشکر  نماییم که راه خیر و انفاق را از پدر به ارث برده و در این راه ادامه دهنده منش و روش پدر هستند .

به اشتراک بگذارید :