25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۱۱:۴۴:۴۸
کد مطلب:  811236
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
اگر زبان هنر را نشناسیم نمی توانیم با دانش آموزان ارتباط برقرار کنیم

صبح امروز سی و ششمین دوره تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان‌های استان تهران در قدس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، به نقل از پانا، محمد صیدلومدیر کل اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت:اگر ما دانش‌آموزانی هنرمند تربیت کنیم قطعا باعث سربلندی و سرافرازی این آب و خاک خواهند شد.

 

محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سی و ششمین دوره تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان‌های استان تهران گفت: ما  اگر در آموزش و پرورش بتوانیم دانش آموز هنرمند تربیت کنیم،تعلیم و تعلم را به درستی انجام داده‌ایم.

 

وی با اشاره به اینکه هیچوقت یک دانش‌آموز هنرمند، مجرم یا خطاکار نمی‌شود افزود: همه آنچه امروز در مدارس تدریس می‌شود شاید خیلی کاربرد نداشته باشد و باید بعضی از آنها با آموزش هنر و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان جایگزین شود.

صیدلو در ادامه افزود:اگر ما زبان هنر را بلد نباشیم نمیتوانیم با چند جمله دستوری با دانش‌آموزان به درستی ارتباط برقرار کنیم،چون درحال حاضر دانش‌آموزان به اطلاعات بسیاری دسترسی دارند و ارتباط با آنان مستلزم معلومات به روز می‌باشد.

این مقام مسول تصریح کرد: ما هم اکنون شاهد شاهکارهای موسیقی و هنری در شهرستانهای استان تهران هستیم و این به دلیل این است که ما دبیران و فرهنگیان هنرمندی داریم که توانسته‌اند به خوبی این استعدادها را شناسایی و شکوفا کنند و امیدوارم این روال بیش از پیش ادامه پیدا کند.

 

آیین تجلیل از برگزیدگان استانی سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان‌های استان تهران در تالار آمفی تاتر باغ ملی شهر قدس برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :