20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۱۰:۰۵:۵۴
کد مطلب:  811061
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
با تکرار راههای قدیمی نمی توان نتایج جدید حاصل کرد

صبح امروزگردهمایی کارشناسان بودجه مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه اگر نگرش و باور مثبت نسبت به برنامه ها وجود نداشته باشد قابلیت اجرایی پیدا نخواهند کرد، اظهار داشت: دریچه هایی که ما با آن دنیا را می نگریم نشات گرفته از باورهای ماست و اگر این باورها تغییر کرده به نقطه مثبت برسند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه باید پنجره های جدید رو به جهان گشود، گفت: با تکرار راههای قدیمی نمی توان نتایج جدید حاصل کرد.

بهارلو تغییر ، تحول و دگرگونی را یکی از اصلهای توسعه بشر در طول تاریخ دانست و افزود: خودباوری ، نگرش مثبت و ایمان به عمل از مهمترین اصولی است که به واسطه آنها می توان به اهداف بلند دست یافت .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توجه ویژه به افزایش رضایت مندی همکاران ، تصریح کرد: تکریم و توجه به شان و منزلت بالای همکاران محترم فرهنگی باید در اولویت کارها قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، توجه به اقتصاد مقاومتی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری را از جمله مسائل مهم امروز دانست و ادامه داد: این مسائل در ایتدا باید در آموزش و پرورش فرهنگ سازی و نهادینه شود تا بتواند در جامعه شکل واقعی خود را پیدا نماید.

بهارلو در پایان ، با اشاره به  آموزش و توانمندسازی همکاران در حوزه های کاری خود یادآور شد: تسلط به دانش روز و توسعه دولت الکترونیک از جمله مواردی است که باید به طور جدی احیا گردد تا بتوانیم مسیرهای تعالی را در نظام آموزش و پرورش طی کنیم.

گفتنی است در این نشست صادقی رییس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گزارشی از عملکرداین اداره و رویکردهای جدید ان در سال آتی پرداخت.

 

به اشتراک بگذارید :