16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۰۹:۴۲:۲۹
کد مطلب:  811042
باحضور کلیه معاونین پرورشی ومربیان تربیتی منطقه در کانون شهید مطهری
همایش گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی

روز 14 اسفند ماه همایش گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی با حضور سیدولی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 15 ، خوئینی معاون پرورشی و فرهنگی و دهقان نیری کارشناس امور تربیتی اداره کل شهر تهران در کانون شهید مطهری برگزار شد.

 به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 15، روز 14 اسفند ماه همایش گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی با حضور سیدولی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 15 ، خوئینی معاون پرورشی و فرهنگی و دهقان نیری کارشناس امور تربیتی اداره کل شهر تهران در کانون شهید مطهری برگزار شد.

ریاست منطقه ضمن گرامیداشت هفته تربیت اسلامی اظهار داشت : شهیدان رجایی و باهنر بنیان‌گذاران نهاد مقدس امور تربیتی بودند و تأکیدات مقام معظم رهبری نشانگر اهمیت و جایگاه این نهاد در فرایند تعلیم و تربیت است.

معاون پرورشی و فرهنگی در ادامه  افزود: حوزه پرورشی فرازوفرودهای زیادی را پشت سرگذاشته است که حقیقتاً پرافتخار بوده و در تمام عرصه‌های نظام حضور داشته است و حتی در بخش‌هایی که شرح وظایف مربیان هم نبوده است خدمت و انجام‌وظیفه کرده است.

شایان ذکر است ؛ در این مراسم برنامه هایی از قبیل : استنداپ ، نمایش ، سرود  اجرا شد و در پایان  به 6 نفر از همکاران تربیتی لوح تقدیر اهداء گردید.  

به اشتراک بگذارید :