25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۰۸:۰۸:۰۳
کد مطلب:  810881
در پاکدشت صورت گرفت؛
آیین کلنگ زنی مدرسه عشایری خیر ساز مرحوم زنده یاد سید مهدی موجانی

آیین کلنگ زنی مدرسه عشایری روستاهای قشلاق قلعه نو و حاجی آباد با حضور قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، موجانی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و شریعتی مشاور عالی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در روستای حاجی اباد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این آیین قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های علمی کشورمان در چند دهه اخیر اظهار داشت : امروز جمهوری اسلامی ایران در برخی علوم جزو ده کشور برتر دنیا قرار دارد که این عظمت ناشی از تلاش دانش اموزان دیروز این سرزمین است .

وی با تاکید بر اینکه شما دانش اموزان نیز می توانید دانشمندان فردای کشورمان ایران باشید ، تصریح کرد: در حقیقت سرمایه اصلی کشور شما دانش اموزان هستید که می توانید زمینه بالندگی را در کشور فراهم نمایید.

در ادامه سید هادی موجانی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران با اشاره به اینکه مجمع خیرین مدرسه ساز تهران در سال 74 با هشت عضو آغاز به کار کرد، گفت: بعد از گذشت 23 سال اکنون چیری بالغ بر پانصد مجمع خیرین مدرسه ساز در کشور در حال فعالیت می باشند که این رونق قطعا یک موهبت الهی است .

وی با اشاره به اینکه امسال تصمیم گرفته ام 15 مدرسه در روستاهای شهرستان های استان تهران با همکاری اداره کل نوسازی استان تهران به بهره برداری برسانیم ، تاکید کرد: خدمت به مردم یک لطف و توفیق بزرگ الهی است و خداوند را شاکرم که این توفیق خدمت به مردم را به ما عنایت کرده است .

موجانی با تاکید بر اینکه بیش از 50 درصد مدارس کشور خیرساز می باشد ، یادآور شد: سال گذشته هفتاد مدرسه در شهرستان های استان تهران به همت خیرین ساخته شد که رتبه اول مدرسه سازی در کشور را این استان به خود اختصاص داد.

گفتنی است در این مراسم سلسپور مدیر آموزش و پرورش پاکدشت، پیروزان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران، بخشدار و دهیاران منطقه نیز حضور داشتند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :