1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۲۰:۲۷:۰۳
کد مطلب:  810765
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
امروز مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان مبارکه به بهره برداری رسیده و به همه فرهنگیان و بازنشستگان این شهرستان تقدیم می گردد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بهره برداری از مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان مبارکه را یکی از اقدامات خوب انجام شده در سالهای گذشته برشمرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در چهاردهمین روز از اسفند ماه 1397 مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین بهره برداری از مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان مبارکه اظهار داشت : از سال 1386 شروع عملیاتی ساختمان این پروژه آغاز شده و مفتخریم که امروز به بهره برداری رسیده است . 

وی در ادامه افزود : این مرکز در زمینی به مساحت 14 هزار مترمربع و زیربنای 2 هزار و 500 مترمربع در یک طبقه به همه فرهنگیان و بازنشستگان محترم این شهرستان تقدیم شده است .

وی در ادامه گفت : لازم می دانم از نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی به خاطر پیگیری مسائل آموزش و پرورش شهرستان تشکر و قدردانی می نمایم.

مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه بهره برداری از این مرکز آموزشی رفاهی را یکی از اقدامات خوب انجام شده در سالهای گذشته در شهرستان مبارکه برشمرد و از تلاش ها و همراهی های اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ، فرمانداری شهرستان ، و معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان در پیگیری و اجرای این مرکز آموزشی رفاهی تقدیر و تشکر نمود. 

وی در پایان از مساعدت های شرکت فولاد مبارکه، که در طول سال های گذشته همراهی های خوبی را با آموزش و پرورش استان داشته اند؛ و همچنین پیگیری های مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مبارکه در به ثمر رساندن این پروژه قدردانی نمود.
 

به اشتراک بگذارید :