22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۶:۴۱:۵۴
کد مطلب:  810710
همایش انگیزشی
همایشی انگیزشی برای دانش آموزان مدارس پسرانه پایه دوازدهم در سالن فردوسی دانشگاه تهران برگزار گردید.

پایه دوازدهم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دانش آموزان باید با توجه بیشتر درانتخاب رشته تحصیلی و آینده شغلیشان آمادگی لازم را برای آزمون کنکور و امتحانات نهایی داشته باشند .

همایش انگیزشی دانش آموزان پایه دوازدهم پسرانه منطقه 11 با حضور لونی مدیر منطقه ، طاهری فر معاونت آموزشی ، کونانی کارشناس مسئول متوسطه دوم و مدرس همایش ایمان سرور پور و بازرگان درسالن فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد .

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط دانش آموز محمد امین راعی و اجرای زنده سرود ملی توسط زاهدی آغاز گردید .

لونی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی گفت؛ پایه دوازدهم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دانش آموزان باید با توجه بیشتر درانتخاب رشته تحصیلی و آینده شغلیشان آمادگی لازم را برای آزمون کنکور و امتحانات نهایی داشته باشند وبا دوری از هرگونه استرس و هیجانات کاذب با برنامه ریزی صحیح به سوی آینده حرکت کنند.

طاهری فر معاون متوسطه منطقه ضمن بررسی و تحلیل مسایل پایه دوازدهم بر اهتمام ویژه منطقه برکیفیت بخشی این پایه ،مدیران را به توجه بیشتر براین مساله دعوت نمود.

ادامه جلسه ایمان سرور پور در خصوص مطالبی که باعث ایجاد انگیزش بشتر در دانش آموزان می شود مواردی برا بیان کرد و سپس بازرگان استاد و مدرس در خصوص اهمیت دروس پایه دوازدهم و نحوه مطالعه سخنرانی نمود.

 

در پایان همایش کلیپی از شهدای منطقه پخش گردید و سرودی توسط گروه سرود دبیرستان ابوعلی سینا اجرا گردید.

 

به اشتراک بگذارید :