25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۶:۱۸
کد مطلب:  810341
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
انجمن اولیاء و مربیان نقش بی بدیلی را در حوزه آموزش و پرورش ایفا می کند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان : ما اعتقاد داریم خانواده ها بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند و قطعا همفکری اولیا می تواند به مجموعه آموزش وپرورش کمک نماید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دوازدهمین روز از اسفندماه 1397 چهل و سومین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان اصفهان در سالن جلسات شماره 1 این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در این جلسه و در جمع اعضای شورای مرکزی انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده اظهار داشت : قطعا کار شما و تلاش شما چون در مسیر تعلیم و تربیت بوده نزد خداوند مأجور است . 

وی در ادامه تاکید کرد : انجمن اولیاء و مربیان نقش بی بدیلی را در حوزه آموزش و پرورش ایفا می کند ، و نقش خوبی را در سیاست گذاری ها و تصمیم سازی ها دارد که هم اکنون نیز ما شاهد اثرات آن هستیم.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در ادامه ضمن تشکر از تیم اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل اظهار کرد : شورای مرکزی انجمن اولیا و مربیان استان نقش ریل گذاری در خصوص مسائل مرتبط با آموزش و پرورش را برای دانش آموزان و خانواده ها دارد . 

وی در پایان تاکید کرد : ما اعتقاد داریم خانواده ها بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند و قطعا همفکری اولیا می تواند به مجموعه آموزش وپرورش کمک نماید.
 

به اشتراک بگذارید :