10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۰:۱۶:۵۲
کد مطلب:  810158
تجلیل از مدارس ممتاز کشوری در اصفهان؛
مدارس ممتاز کشوری برنامه تعالی مدیریت مدرسه استان آذربایجان شرقی تجلیل شدند

مراسم تجلیل از مدارس ممتاز کشوری برنامه تعالی مدیریت مدرسه در استان اصفهان برگزار شد که دو مدرسه ممتاز استان آذربایجان شرقی در این مراسم تقدیر شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در مراسم تجلیل از مدارس ممتاز کشوری برنامه تعالی مدیریت مدرسه که با حضور مسئولین وزارتی و استانی در استان اصفهان برگزار شد از مدیران 129 مدرسه ممتاز استان ها تجلیل و گواهی اهتمام سازمان ملی استاندارد به آن ها اعطا گردید .

 در این مراسم از استان آذربایجان شرقی، مدیران دو مدرسه دوره اول متوسطه سیزده آبان ناحیه دو تبریز و پویندگان مراغه که موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری در ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه شده بودند  لوح تقدیر و گواهی اهتمام دریافت کردند .

براساس اعلام دبیرخانه کشوری برنامه تعالی مدیریت مدرسه از بین 5 مدرسه معرفی شده از استان آذربایجان شرقی به مرحله ارزیابی کشوری در سال تحصیلی 97-96، دو مدرسه دوره اول متوسطه سیزده آبان ناحیه دو و پویندگان مراغه پس از ارزیابی های منطقه ای ، استانی و کشوری توسط ارزیابان اعزامی موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شدند .

لازم به ذکر است در سال تحصیلی 97-96  مدرسه مجری برنامه تعالی مدیریت 935 مدرسه بود که  تمامی مدارس مجری ارزیابی شده بودند .

به اشتراک بگذارید :