27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۴۱:۲۷
کد مطلب:  809722
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
هنر روابط عمومی مواجهه با امور و پدیده های مختلف و عمدتا ناهمجنس است

علیرضا مهدی : کنش ها در حوزة روابط عمومی از جنس کنش های ترکیبی است ، تعاملات چند وجهی و اهداف متفاوت است . در این تعاملات چند وجهی رسیدن به هماهنگی نهایی و بر آورده کردن سطح بالای انتظارات اهتمام ویژه مدیران دستگاهی را می طلبد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان علیرضا مهدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان در دوازدهمین روز از اسفند ماه 1397 در گردهمایی مسئولان حوزه ستادی و مسئولان روابط عمومی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان که در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد گفت : هنر روابط عمومی مواجهه با امور و پدیده های مختلف و عمدتا ناهمجنس است که مدیریت این امور نیازمند نکته سنجی و تلاش و پیگیری مستمر می باشد . 
علیرضا مهدی ادامه داد:  ما در انجام امور اداری فقط با انسانها در ارتباط نیستیم بلکه حتی اشیا نیز می توانند برکار ما تاثیرگذار باشند که با توجه به آن می توان به تناسب خلاقیت در امور اجرایی این موضوع را مورد توجه قرار داد . 

وی در ادامه ضمن تاکید بر بر اهمیت احساس ارزشمندی در حرفه روابط عمومی گفت: می بایست برای تحقق این موضوع اولین قدم را خودمان برداریم و آن را نهادینه نماییم . 

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یکی دیگر از امور اثربخش روابط عمومی را نزدیکی فکری با مدیر اداره عنوان و بیان کرد: کنش های بسیاری در امور روابط عمومی اتفاق می افتد که بخشی از آن در اختیار ما است و بخشی دیگر در اختیار ما نیست . پس داشتن احساس و قلبهای نزدیک به یکدیگر به حل شدن مشکلات کمک خواهد کرد و در این راستا توجه به همگرایی و هم سرنوشتی در پیش برد اهداف موثر خواهد بود.

وی در ادامه گفت : کنش ها در حوزة روابط عمومی از جنس کنش های ترکیبی است ، تعاملات چند وجهی و اهداف متفاوت است . در این تعاملات چند وجهی رسیدن به هماهنگی نهایی و بر آورده کردن سطح بالای انتظارات اهتمام ویژه مدیران دستگاهی را می طلبد . 
 

به اشتراک بگذارید :