21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۰۹:۵۶:۲۴
کد مطلب:  809275
تشکیل کارگروه جوانان بسیجی در پایگاه مقاومت شهید بهشتی به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب
ششمین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی در سال 97 ،با حضور فرمانده بسیج فرهنگیان در سالن اجتماعات سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید .

ششمین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی در سال 97 ،با حضور فرمانده بسیج فرهنگیان در سالن اجتماعات سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ششمین و آخرین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی در سال جاری،با حضور فرمانده بسیج فرهنگیاندر سالن اجتماعات این سازمان برگزار گردید .

این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و قرائت زندگی نامه و وصیت نامه شهید مصطفی بنا یکی از شهدای سواد آموزی هشت سال دفاع مقدس  آغاز گردید . در ادامه عبدالحسین حیدری تفرشی جانشین فرمانده پایگاه مقاومت شهید بهشتی ضمن تشکر از حضور آقای محمد زاده فرمانده بسیج فرهنگیان و خیر مقدم به ایشان ، به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در سال 97 پرداخت و بیان کرد : خوشبختانه با حضور و مشارکت صمیمانه  اعضای پایگاه مقاومت شهید بهشتی و تلاش ها شورای فرماندهی پایگاه علی الخصوص  فرمانده وقت پایگاه مقاومت جناب آقای دکتر باقرزاده تمامی مصوبات در زمان مقتضی و به نحو مناسب عملیاتی شده است .

وی با بیان ضرورت پرداختن دقیق و همه جانبه به بیانیه اخیر مقام عظمای ولایت و ضرورت عملیاتی نمودن مفاد آن به عنوان نقشه راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان کرد : پایگاه مقاومت شهید  بهشتی  در نظر دارد اقدام به ایجاد یک کارگروه از جوانان زیر چهل سالی که در  بیانیه مذکور  مورد خطاب معظم له بوده است،بنماید.

به نظر می رسد این راهکار گامی در  بهره مندی از ظرفیت  نیروی جوان و انقلابی در جهت ارتقای بهره وری فعالیت های سازمانی و تحقق منویات معظم له در خصوص استفاده از ظرفیت این قشر از جامعه  باشد .

در انتهای جلسه محمد زاده فرمانده بسیج فرهنگیان نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در زمان فرماندهی این پایگاه توسط آقای دکتر باقرزاده، تاکید کرد : پایگاه مقاومت شهید بهشتی یکی از پایگاه های موفق در  همه عرصه ها خصوصا   عملیاتی نمودن  برنامه های پیشبینی شده در  بسیج مرکز نظیر برگزاری حلقه های صالحین ،تشکیل جلسات شورای فرماندهی و حضور فعال و اثر بخش در برنامه های متمرکز بسیج فرهنگیان بوده است .    

وی افزود : بیانیه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان جامعه اسلامی است ،ایشان با کمال اشراف و آگاهی از اوضاع کشور، قشری را مورد خطاب قرار دادند که موتور پیشران جامعه به سوی اهداف متعالی است . همانگونه که بینانگذار کبیر انقلاب اسلامی در اوایل انقلاب به جوانان اعتماد کردند و زمام امور جامعه را بدست آنان سپردند که الحمد لله آثار و برکات آن در طلیعه دهه پنجم انقلاب کاملا مشهود و مثال زدنی هست .  

در انتهای جلسه  محمد زاده طی لوح سپاسی از زحمات آقای حیدری تفرشی جانشین فرمانده پایگاه مقاومت شهید بهشتی تقدیر و تشکر نمود .

به اشتراک بگذارید :