20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  809212
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران :
نگاه به بیانیه گام دوم رهبری از اهداف امور تربیتی است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تلاش در زمینه اجرایی شدن بیانیه گام دوم رهبری را از اهداف امور تربیتی دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پانا، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با درود به ارواح پاک و طیبه همه شهدا و شهیدان رجایی و باهنر که معماران نهاد مقدس امور تربیتی، گفت: نگاه به کارنامه امور تربیتی به ما می‌رساند که چه انسانهایی با تمام وجود در این زمینه تلاش کردند و ما امروز ثمره آن را شاهدیم .

وی با اشاره به رشد فناوری‌ها و تغییرات ساختاری  در دنیای امروز، تاکید کرد: باید با روشهای جدید بتوانیم روابط مستحکمتری با نسل جدید برقرار کنیم و از این فرصت در چند گام بهتر و محکمتر عمل کنیم .

هاشمی ادامه داد: با نگاه به سند تحول بنیادین مشاهده می‌کنیم که تحولی عظیم در عرصه تعلیم و تربیت تعریف شده است که وظیفه امور تربیتی در این عرصه بسیار مهم است.

این مقام مسئول با اشاره به سیاستگذاری زیر نظامهای شش گانه که در سند تحول بنیادین ذکر شده تاکید کرد: در تراکم همه فعالیتها بایدمتوجه باشیم تا امور تربیتی با چالاکی تمام بتواند در رشد و تعالی دانش‌آموزان تلاش کند.

هاشمی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) تصریح کرد:چشم انداز وظیفه آینده معاونت پرورشی نیز در ذیل عنایات رهبری به خوبی ترسیم شده است که باید استوار در این زمینه گام برداریم.

گفتنی است،همایش استانی تجلیل از فعالان امورتربیتی شهرستانهای استان تهران در تالار معلم اردوگاه شهید منتطری شهریار برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :