10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۰۸:۴۷:۴۶
کد مطلب:  809151
در راستای ارتقاء سطح همکاری های مشترک بین آموزش و پرورش و بانک مهر ایران:
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان دیدار کرد

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران آذربایجان شرقی صبح امروز دوشنبه 13 اسفند ماه در تبریز صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در دیدار با مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران از خدمات شایسته این بانک نسبت به قشر فرهنگی قدردانی کرد و بر ادامه همکاری دو نهاد برای تسهیلات بهتر به فرهنگیان تاکید داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن بیان اینکه رضایتمندی عمومی فرهنگیان از رسالت های اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان بوده، گفت: آموزش و پرورش استان آماده است برای افزایش رفاه فرهنگیان قرادادهای خود را با این بانک گسترش دهد.

وی همکاری و تعامل مطلوب بانک مهر ایران با مجموعه آموزش و پرورش را بسیار سازنده دانست و افزایش تعاملات متقابل را با توجّه به برنامه های طرح تحول آموزش و پرورش درخواست کرد .

سید رضا منافی آذرنیز در این دیدار افزود: 24 شعبه این بانک در استان وجود دارد که 13 شعبه در مناطق و 10 شعبه در تبریز فعالیت می کند.

مدیر شعب بانک مهر ایران استان گفت: شرکتهای بزرگی با بانک قرض الحسنه مهر ایران طرف قرار داد بوده و در اکثر مناطق استان به شکل گسترده ای به فعالیت خود ادامه می دهند.

وی تسهیلات این بانک را در سطح استان الکترونیکی و گسترده عنوان کرده با تاکید بر نقش بی بدیل تعلیم و تربیت در ساختن جامعه سالم و سازنده گفت : بانک مهر ایران باتمام توان ، همکاری های خود را با جامعه بزرگ آموزش و پرورش ادامه خواهد داد.

 

به اشتراک بگذارید :