1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۷:۴۳:۰۶
کد مطلب:  808931
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
روابط عمومی چشم بینای آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان: از وظایف روابط عمومی است که با انعکاس اخبار مثبت و معرفی دست آورد ها به بالا بردن آگاهی در جامعه کمک نموده و امیدواری را به بدنه آموزش و پرورش انتقال دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان در دوازدهمین روز از اسفند ماه 1397 در گردهمایی مسؤولان روابط عمومی حوزه ستادی و مسؤولان روابط عمومی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان که در محل سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد ، مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از زحمات کارشناسان روابط عمومی در نواحی و مناطق استان اظهار کرد : بسیار خوشحالم که امروز در جمع گرم و با صفای همکاران حوزه روابط عمومی حاضر شدم ؛ شما کار بسیار بزرگی را انجام می دهید و همگام با مجموعه قدم بر می دارید.

وی در ادامه اظهار کرد : امروز در آموزش و پرورش استان اصفهان اتفاقات بزرگی افتاده و در حال رقم خوردن است که می بایست به این موضوع بپردازید و انتظار دارم با نگاه ویژه به بحث اطلاع رسانی در نواحی و مناطق پرداخته شود و با دلسوزی بیشتری به میدان بیایید .

وی در ادامه تاکید کرد : روابط عمومی به دلیل ماهیت آن و ارتباطی که با مخاطبان دارد باید سیگنال های منفی را شناسایی و قبل از آنکه به بحران تبدیل شود با انعکاس به تیم مدیریت برای رفع آن اقدام نماید .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که کار روابط عمومی کار تخصصی و علمی است و می بایست با رویکرد علمی به آن نگاه شود اظهار کرد : کارهای بزرگی در آموزش و پرورش انجام می شود، دست آوردهای بسیار خوبی توسط آموزش و پرورش استان کسب شده که می بایست در سطح جامعه منعکس گرد.

وی در ادامه گفت : در شرایطی که وضعیت معیشتی همکاران ما با دشواری هایی روبروست ، این از وظایف روابط عمومی است که با انعکاس اخبار مثبت ، معرفی دست آورد ها و اقدامات انجام شده به بالا بردن آگاهی در جامعه کمک نموده و امیدواری را به بدنه آموزش و پرورش انتقال دهد . 
 

به اشتراک بگذارید :