25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۲۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  808824
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
ایجاد سرمایه اجتماعی و هویت بخشی به جامعه، بزرگترین کار روابط عمومی است

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بزرگترین کار روابط عمومی را ایجاد سرمایه اجتماعی و هویت بخشی به جامعه دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان علیرضا مهدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان در دوازدهمین روز از اسفند ماه 1397 در گردهمایی مسئولان حوزه ستادی و مسئولان روابط عمومی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان که در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، گفت: در هزاره قبل جوامع سنتی بودند و سرعت تغییرات و اخبار  بسیار کند و آهسته و با هزینه بسیار بالا بود ولی دلها به یکدیگر بسیار نزدیک و راهگشای بسیاری از مشکلات بود. دنیای امروز ما دنیای پست مدرن است و تغییرات اجتماعی بسیار زیاد شده ولی متاسفانه دلها از هم دور و دورتر شده است ؛ بر همین اساس کار روابط عمومی تطابق با تغییرات اجتماع و به روزرسانی اطلاعات است.

علیرضا مهدی انجام کار فرهنگی، هویت سازی و شخصیت سازی را از وظایف روابط عمومی دانست و ادامه داد: در بحث اسکان مسافران نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان استان می بایست امور ستاد در سه مرحله قبل از برگزاری ، هنگام برگزاری و بعد از برگزاری مورد بررسی قرار گیرد و در هر مرحله با ارائه راهکارهای خلاقانه برای بهبود امور برنامه ریزی گردد .

وی در ادامه تاکید کرد : از جمله اقدامات قبل از پذیرش اسکان، به مواردی از قبیل : در اختیار قرار دادن اخبار ستاد اسکان به صورت روزانه، نصب بنر و انجام تبلیغات محیطی مناسب، انتشار شعارهای تربیتی( نماز، قرآن، فرهنگی و اجتماعی) در تبلیغات انجام شده می توان اشاره کرد. و در مورد اقدامات هنگام پذیرش اسکان ، تهیه عکس و خبر و بارگذاری به موقع روی وب سایت اداره و شبکه های مجازی می بایست مورد توجه قرار گیرد .

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ادامه تاکید کرد: پس از انجام پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی می بایست گزارشی مناسب از اقدامات انجام شده در سطح استان آماده گردد . مهمترین اقدام بعد از اسکان، مستند سازی ، تهیه کلیپ و ارایه گزارش به وزارت متبوع است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :