25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  808292
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران خبر داد:
آغاز به کار چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در استان

چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در سطح مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در تشریح این خبر گفت: چهل و هشتمین  جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در قالب 42 مرکز نمایش از تاریخ 11 لغایت 16 اسفندماه در سطح مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران برگزار می گردد.

وی با اشاره به نقش و جایگاه اثرگذار رسانه های تصویری و به ویژه هنر هفتم در انتقال مفاهیم علمی، آموزشی و تربیتی به فراگیران اظهار داشت: امیدواریم  این جشنواره امسال نیز با استقبال گسترده دانش آموزان، اولیا و همکاران محترم قرار گیرد.

شفیع پور با تاکید بر شعار این جشنواره "دانش در آینه تصویر"  تصریح کرد:: این جشنواره به عنوان یک رویداد فرهنگی همسو با آموزه های آموزشی، فرصتی مناسب و شایسته در جهت ایجاد تنوع در محیط یادگیری و تسهیل گر انتقال مفاهیم علمی، دینی و اخلاقی است.

 شایان ذکر است در این جشنواره 40 فیلم در ژانر کوتاه داستانی، بلند داستانی، پویا نمایی و مستند برای دانش آموزان دوره های اول و دوم ابتدایی، اول و دوم متوسطه، مربیان، فرهنگیان و خانواده آنان  به نمایش در خواهد آمد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :