21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۹:۲۲:۰۲
کد مطلب:  807509
حجه الاسلام و المسلمین قرائتی :در گردهمایی معاونین سواد آموزی گفتند
کلمه سواد آموزی مربوط به پیامبر اکرم(ص) است .خداوند دستور فرمود که بگو "قل رب زدنی علما ".

حجه الاسلام والمسلیمن حاج محسن قرائتی نماینده ولی فقیه در سازمان نهضت سواد آموزی در گردهمایی معاونین سواد آموزی حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، حجه الاسلام والمسلیمن حاج محسن قرائتی  نماینده ولی فقیه در سازمان نهضت سواد آموزی در گردهمایی معاونین سواد آموزی حضور یافت و به  سخنرانی پرداخت .

وی در خصوص سختی و پیچیدگی کار سواد آموزی گفت : کارسواد آموزی زمانی راحت بود ،اما هر چه به جلو حرکت می کنیم کار سخت تر و پیچیده تر می شود چون هم تعداد کم شده و هم پراکندگی آنها بیشتر شده است .

نماینده ولی فقیه در سازمان  در زمینه اهمیت و جایگاه سواد آموزی بیان نمود : رهبر معظم انقلاب فرمودند حتی وجود یک نفر بی سواد هم مایه ی  ننگ انقلاب است .

ایشان افزودند : کلمه سواد آموزی مربوط به پیامبر اکرم(ص) بود که خداوند متعال به ایشان دستور فرمود که بگو  "قل رب زدنی علما ".

نماینده ولی فقیه در سازمان نهضت سواد آموزی محور بعدی سخنان خود را به بیان حدیثی از امام جعفر صادق اختصاص داد و افزود : امام صادق در حدیثی می فرمایند در انجام کار خود صادق باشید و کم فروشی ننمایید "ویل للمطففین".لذا شما و کلیه آموزش دهندگان ضروری است ، علاوه بر سواد آموزی به مسایل اعتقادی خصوصا نماز آنها نیز توجه لازم را داشته باشند و به آنها آموزش های لازم را ارائه دهند .

به اشتراک بگذارید :