23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ ۱۲:۵۵:۳۹
کد مطلب:  807051
با حضور سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:
مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان ابهر معرفی شد

مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان ابهر با حضور نعمت اله محمدی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و سایر مدعوین معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ابهر، طی مراسمی با حضور نعمت اله محمدی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان،  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی  استان و سایر مدعوین، عباس عزیزخانی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان ابهر معرفی و از زحمات کریم مسگر جماعت در مدت سرپرستی این اداره قدردانی شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در این مراسم ضمن آرزوی توفیق برای دولت تدبیر و امید، از حضور در شهری با مردم فرهنگ دوست و نجیب ابهر ابراز خرسندی نمود و با اشاره به این که آموزش و پرورش بزرگترین نهاد مردمی است، گفت: یکی از مهمترین رسالت های مسئولان آموزش و پرورش پاسخگویی به معلمان، دانش آموزان و اولیای مطالبه گر شهرستان با سعه صدر و خوش رویی است.

محمدی با اشاره به این که مدیران آموزش و پرورش باید همه تلاش خود را به کار گیرند تا زمینه ارتقای اعتماد عمومی به این نهاد را در جامعه فراهم نمایند بر لزوم استفاده از کلیه ظرفیت های موجود برای ارتقای جایگاه و منزلت معلمان و رفع مشکلات معیشتی آنها  تاکید نمود.

وی با تاکید بر این که کلیه مسئولان تاثیر گذار در کشور باید بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری برای رفع مشکلات آموزش و پرورش تلاش نمایند، افزود: ثروت ملی تنها ذخائری مانند نفت نیست، بلکه سرمایه اصلی کشور نیروهای انسانی هستند که در بستر مدارس و توسط معلمان تربیت می شوند.

محمدی با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین و با تاکید بر این که باید رویکرد مهارت محوری جایگزین حافظه محوری در مدارس شود، اظهار داشت: با توجه به تغییرات سریع و توسعه سواد رسانه ای دانش آموزان، معلمان باید توانمندیه ای خود را علاوه بر مسائل علمی در حوزه های سواد رسانه ای و فضای مجازی افزایش دهند.

وی در پایان از همه همکاران فرهنگی خواست که مدیر جدید آموزش و پرورش را در انجام خدمت و تحقق اهداف و برنامه های آموزش و پرورش ، در این شهرستان یاری نمایند.

بر اساس اعلام مسئولان این نهاد مراسم معرفی مدیر این نهاد که امروز پنج شنبه برگزار شد داخلی بوده و مراسم اصلی تکریم و تودیع با حضور میهمان استانی و شهرستانی واصحاب رسانه متعاقبا برگزار می شود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :