25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۲۰:۱۳:۰۱
کد مطلب:  806484
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در هشتمین روز از اسفند ماه 1397 مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین بهره برداری از مدرسه مهندس حسن بابایی که با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و منطقه و همچنین خیرین مدرسه ساز فلاورجان برگزار شد اظهار کرد : امروز مصادف است با سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی به دست سوخته دلان تعلیم و تربیت شهیدان رجایی و باهنر ؛ بنده این روز را خدمت همه حاضرین و همه مربیان تبریک عرض می نمایم . امروز همچنین مصادف است با سالروز شهادت سردار بزرگ دفاع مقدس شهید حسین خرازی، یاد و خاطره این بزرگ مرد جاودان را گرامی می داریم .

وی در ادامه ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان اظهار کرد : آموزش و پرورش در کنار چنین افراد با همت و سخاوت مندی احساس سربلندی می کند که امروز به کمک آموزش و پرورش آمده اند.

وی در ادامه گفت : امروز خیرین محترم کار بسیار بزرگی را شروع کرده اند و من از زحمات و پیگیری های  مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان تشکر و قدردانی می نمایم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است. 

وی در ادامه گفت : بیش از 15 مدرسه خیر ساز در این جلسه از آنها نام برده شد که در این شهرستان ساخته شده است ؛ این نشان می دهد که جریان مبارک مدرسه سازی توسط خیرین در این شهرستان متوقف نشده و هیچگاه دچار رکود هم نشده است . 

وی در ادامه تاکید کرد : برای ما افتخار بزرگی است که در جمع گرم و با صفای شما و در کنار مردم با صفای فلاورجان پرچم شکر و سپاس از خیرین نیک اندیش را به اهتزاز در می آوریم ؛ و افتخار می کنیم که اینجا هستیم تا قدرشناس گوشه ای از زحمات خیرین باشیم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد. 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خیرین مدرسه ساز در این شهرستان و در تمام استان قدم های محکم تری را برداشته و بیش از گذشته آموزش و پرورش استان را همراهی نمایند . 
 

به اشتراک بگذارید :