25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۳:۲۲:۲۵
کد مطلب:  806189
اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در قالب کاروان راهیان نور 

کاروان راهیان نور دانش آموزی استان اصفهان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در قالب کاروان راهیان نور انجام پذیرفت. از برجسته ترین برنامه های اردویی کاروان راهیان نور دانش آموزی بازدید از آثار به جا مانده از دوران دفاع مقدس ، آشنایی با محور های عملیاتی ، احیای تفکر والای دفاع مقدس ، تکریم از مقام والای شهدا و حماسه سازان هشت سال جنگ تحمیلی است. هدف از این اردوها تقویت روحیه جهادی و آشنایی با فرهنگ شهادت است که در آن دانش آموزان با ارزش هایی همچون استقامت ، پایداری ، تلاش و مشارکت همگانی آشنا می شوند. 
اولین مرحله اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزان دختر استان اصفهان به مناطق عملیاتی غرب کشور در تاریخ 15/7/97 ، از جوار مقبره  شهید حججی در نجف آباد با اعزام 9 دستگاه اتوبوس و تعداد  468 دانش آموز و همراه و مرحله اول  اردوی دانش آموزان دختر استان اصفهان  به مناطق عملیاتی جنوب کشور در تاریخ 20/8/97 ، با اعزام 90 دستگاه اتوبوس و تعداد5553  دانش آموز و همراه برگزار شد.

همچنین در ادامه این اردوها در تاریخ 1/11/97 تعداد 77 دستگاه  اتوبوس و 4388 دانش آموز پسر و همراه به مناطق عملیاتی جنوب کشور ،اعزام شدند.  و دومین مرحله اعزام دانش آموزان دختر استان اصفهان در تاریخ 2/12/97 به مناطق عملیاتی جنوب کشور ،   با تعداد 31 دستگاه اتوبوس و 1614 دانش آموز و همراه برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :