21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۱:۰۹:۰۱
کد مطلب:  805933
برگزاری گردهمایی دو روزه معاونین سواد آموزی در مرکز آموزشی رفاهی تهرانسر
گردهمایی معاونین سواد آموزی با حضور دکتر محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی استان ها و مسئولان سازمان در مرکز آموزشی تهرانسر در حال برگزاری است .

گردهمایی معاونین سواد آموزی با حضور دکتر محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی استان ها و مسئولان سازمان در مرکز آموزشی تهرانسر در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی گردهمایی دو روزه معاونین سواد آموزی سراسر کشور ،با حضور دکتر محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی استان ها و مسئولان سازمان در مرکز آموزشی  تهرانسر در حال برگزاری است .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در افتتاحیه این گردهمایی با تبریک  سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و امام راحل(رض) ،به  افراد حاضر در جلسه و  معاونین سواد آموزی ادارات کل آموزش وپرورش خوش آمد گفت.

وی با اشاره به 8 اسفند سالروز تاسیس امور تربیتی نیز بیان کرد :هشتم اسفند ماه سالروز تاسیس امور تربیتی نیز هست که وظیفه دارم این مناسبت را به همکاران امور تربیتی در همه سطوح ستادی و صف تبریک و شادباش عرض کنم .

محمد زاده با اشاره به خدمات صورت گرفته در عمر چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد : اکنون ما در طلیعه دهه پنجم عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم  و با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود ،مردم همچنان پای دستاوردهای این انقلاب ایستاده اند.

وی افزود : یکی از برکات این نظام تشکیل نهضت سواد آموزی به فرمان بنیا نگذار کبیر انقلاب اسلامی است که الحق دستاوردها و برکات فراوانی  را به همراه داشته است.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در محور پایانی سخنان خود ابراز امیدواری نمود : با عنایت به برنامه های پیشبینی شده  ،میهمانان ارزشمند ی در جمع ما حضور خواهند یافت که امیدوارم از موقعیت های پیش امده بتوانیم استفاده لازم را ببریم .

به اشتراک بگذارید :