25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۰۸:۵۸:۵۰
کد مطلب:  805606
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پاکدشت:
هنر تصمیم گیری در شرایط سخت

صبح امروز نشست مشترک معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و روسای ادارات معاونت تابعه با شورای معاونین آموزش و پرورش پاکدشت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،با تبیین سیاست های کلی آموزش و پرورش و برشمردن اهم برنامه های معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش  شهرستان های استان تهران گفت: شفافیت و انضباط  مالی، افزایش رضایتمندی همکاران در جهت اخلاق مداری و خدمت رسانی، آموزش و توانمند سازی مستمر و مداوم همکاران از مهمترین برنامه های حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل می باشد.

 وی بسط دولت الکترونیک ، شناسایی مشکلات و چالش ها و توجه به علت  و ریشه ها، جذب  مشارکت های مردمی ،استفاده از ظرفیت های موجود و تشکیل اتاق فکر را از الویت های  دیگر این معاونت دانست و تصریح کرد: هنر مدیریت اخذ بهترین تصمیم در سخت ترین شرایط  است .

گفتنی است در این نشست همکاران به بیان دیدگاههای خود در جهت توسعه حوزه تحت پوشش خود پرداختند و با یکدیگر به گفتگو نشستند.

 

به اشتراک بگذارید :